Cat Food – Original Orijen 1.8 kg & 6 kg

1,100.00 L4,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear
SKU: N/A Categories: , ,

5 përbërësit e parë janë përbërës të freskët ose të papërpunuar pule dhe peshku.

85% përbërës cilësorë të shpendëve dhe peshkut, duke siguruar një burim të fortë të proteinave thelbësore, vitaminave dhe mineraleve.

Additional information

Weight N/A
Sasia

1.8 kg, 340 gr

Be the first to review “Cat Food – Original Orijen 1.8 kg & 6 kg”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Orijen
  • Vendor: Orijen
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Cat Food - Original Orijen 1.8 kg & 6 kg

1,100.00 L4,900.00 L

Add to Cart