Cat Snack – 6 Fish Orijen 35 gr

850.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: ORFDCFIS0003A Categories: , ,

Të thara në ngrirje për të ruajtur lëndët ushqyese dhe shijen e tyre të pasur, ato janë të paketueshme dhe perfekte për aventura. Me vetëm pesë kalori secila, ëmbëlsirat e thara në ngrirje ORIJEN janë të pasura me proteina dhe shije të mahnitshme.

Bërë me përbërës shtazorë 99% cilësor, duke përfshirë një shumëllojshmëri të peshqve të egër.

Additional information

Weight 0.035 kg
Be the first to review “Cat Snack – 6 Fish Orijen 35 gr”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Orijen
  • Vendor: Orijen
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Cat Snack - 6 Fish Orijen 35 gr

850.00 L

Add to Cart