Ushqim për mace – Original Orijen 1.8 kg & 6 kg

4,400.00 L8,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

5 përbërësit e parë janë përbërës të freskët ose të papërpunuar pule dhe peshku.

85% përbërës cilësorë të shpendëve dhe peshkut, duke siguruar një burim të fortë të proteinave thelbësore, vitaminave dhe mineraleve.

Additional information

Weight N/A
Sasia

1.8 kg, 6 kg

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Orijen
  • Shitësi: Orijen
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Ushqim për mace - Original Orijen 1.8 kg & 6 kg

4,400.00 L8,500.00 L

Shto në shportë