Ushqim për qenushë – Puppy Large Orijen 11.4 kg

13,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Këlyshët e racave të mëdha kanë nevoja specifike ushqyese për të mbështetur kërkesat e duhura në zhvillimin e tyre.ORIJEN ™ Puppy Large është formuluar posaçërisht për to, duke siguruar sasinë e duhur të proteinave shumë ushqyese dhe yndyrnave të mira nga përbërësit shtazorë në përmasat e të gjithë gjahut.
Pula, gjeli i detit, peshku dhe vezët dërgohen të freskëta ose të gjalla ** në ambientet tona
ku përpunohen për të krijuar këtë ushqim të pasur me lëndë ushqyese me një shije të parezistueshme, që çdo qenush do ta pëlqejë.
• TË PËRSHTATSHME BIOLOGJIKiSHT| T Ë PASUR ME PROTEINA DHE ME PËRFSHIRJE TË NDRYSHME TË PROTEINAVE SHTAZORE
• 85% PËRBËRËS SHTAZORË TË CILËSISË TË LARTË | 38% PROTEINË
• 2/3 SHPENDË, DHE PESHK TË FRESKËT OSE KRUDO** | I PASUR ME LËNDË USHQYESE
• 10 PËRBËRËSIT E PARË KAFSHË TË FRESKËTA OSE TË KRUDO** | NGA FURNIZUESIT QË NJOHIM DHE I BESOJMË
• PREJA E PLOTË | SHPENDË, PESHK, ORGANE DHE KOCKA
• INFUZIONET E MËLÇIË TË THARA NË NGRIRJE | AROMË NATYRORE E SHIJËSHME

Mbajtja në frigorifer/ në ambjente të freskëta është e vetmja metode që ne përdorim për të ruajtur dhe mbajtur të paprekshëm të gjithë lëndet ushqimore. Përbërësit krudo i vendosim në ngrirje,në kohë reale për të mbajtur të paprekshëm lëndën ushqyese.

Additional information

Weight 11.4 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qenushë - Puppy Large Orijen 11.4 kg

13,500.00 L

Shto në shportë