Snack për mace – Regional Red Orijen 35 gr

850.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: ORFDCREG0003A Categories: , ,

Të thara në ngrirje për të ruajtur lëndët ushqyese dhe shijen e tyre të pasur, ato janë të paketueshme dhe perfekte për aventura. Me vetëm pesë kalori secila, ëmbëlsirat e thara në ngrirje ORIJEN janë të pasura me proteina dhe shije të mahnitshme.

Bërë me përbërës shtazorë 99% cilësor, duke përfshirë mëlçinë ushqyese të viçit, dhinë, derrin e egër dhe qingjin.

Additional information

Weight 0.035 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Orijen
  • Shitësi: Orijen
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Snack për mace - Regional Red Orijen 35 gr