Ushqim për qen – Small Breed Orijen 1.8 kg

3,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

NEVOJA TË LARTË PËR ENERGJI
Një ushqim i pasur me proteina për të plotësuar një kërkesë të lartë energjie dhe për të garantuar ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese për të mbajtur një peshë të shëndetshme
MIRËMBAJTJA E SHIKIMIT
Ne përdorim vezë të pasura me luteinë për të mirëmbajtur sytë e shëndetshëm gjatë gjithë fazave të jetës së qenit
LËKURË DHE GËZOF TË SHËNDETSHËM
Një recetë e pasur me lëndë ushqyese,me një ekuilibër të saktë të acideveyndyrore Omega-3 dhe Omega-6 përtë ruajtur lëkurën e shëndetshme dhe gëzofin me shkëlqim
FAVORIZON MIREQENIEN E PERGJITHSHME
Formuluar posaçërisht për të mbështetur sistemin imunitar dhe lëvizshmërinë e kyçeve të qenve të racave të vogla për një jetë aktive dhe plakje të shëndetshme

Additional information

Weight 1.8 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Small Breed Orijen 1.8 kg