Ushqim për qen – Orijen Original 2 kg & 11.4 kg

4,100.00 L13,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Ashtu si paraardhësi i tyre, ujku gri, qentë kanë nevojë për një dietë të larmishme
dhe të pasur me përbërës shtazorë në përmasat e plota të prehës së gjahut. ORIJEN™ Receta origjinale plotëson këtë nevojë, duke përfshirë pulën, gjelin e detit, peshkun e eger të peshkuar në natyrë dhe vezët e dorëzuara të freskëta ose të papërpunuara çdo ditë në kuzhinat tona. Falë përmbajtjes së lartë të proteinave dhe infuzione të mëlçisë të thara në ngrirje, ORIJEN ™ Original ushqen çdo qen sipas natyrës, duke ofruar një shije të parezistueshme që qentë do ta adhurojnë.

• TË PËRSHTATSHME BIOLOGJIKiSHT| T Ë PASUR ME PROTEINA DHE ME PËRFSHIRJE TË NDRYSHME TË PROTEINAVE SHTAZORE
• 85% PËRBËRËS SHTAZORË TË CILËSISË TË LARTË | 38% PROTEINË
• 2/3 SHPENDË, DHE PESHK TË FRESKËT OSE KRUDO** | I PASUR ME LËNDË USHQYESE
• 10 PËRBËRËSIT E PARË KAFSHË TË FRESKËTA OSE TË KRUDO** | NGA FURNIZUESIT QË NJOHIM DHE I BESOJMË
• PREJA E PLOTË | SHPENDË, PESHK, ORGANE DHE KOCKA
• INFUZIONET E MËLÇIË TË THARA NË NGRIRJE | AROMË NATYRORE E SHIJËSHME

Mbajtja në frigorifer/ në ambjente të freskëta është e vetmja metode që ne përdorim për të ruajtur dhe mbajtur të paprekshëm të gjithë lëndet ushqimore. Përbërësit krudo i vendosim në ngrirje,në kohë reale për të mbajtur të paprekshëm lëndën ushqyese.

Additional information

Weight N/A
Sasia

11.4 kg, 2 kg

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Orijen Original 2 kg & 11.4 kg

4,100.00 L13,500.00 L

Shto në shportë