Ushqim për qen – Junior Lifestyle Salmon/Krill Natures Protection 1.5 kg

1,230.00 L2,050.00 L (-40%)

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Ushqim 100% i plotë dhe i ekuilibruar me salmon të çertifikuar me cilësi më të lartë dhe krill Unik Antarktik për të mbajtur qentë e rinj në gjendje optimale.
Salmon i çertifikuar me cilësi më të lartë nga Norvegjia.
Krill 100% I Qëndrueshëm: Krill Antarktik, një burim unik dhe 100% i qëndrueshëm I Omega-3, i shërben trupit të kafshës suaj me përfitime të provuara shkencërisht.
Formulë pa grurë. Mund të ndihmojë në zvogëlimin e rrezikut të alergjisë ndaj glutenit të grurit.

Additional information

Weight 1.5 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Natures Protection
  • Shitësi: Natures Protection
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Ushqim për qen - Junior Lifestyle Salmon/Krill Natures Protection 1.5 kg

1,230.00 L2,050.00 L (-40%)

Shto në shportë