Dog Food – Lifestyle Salmon/Krill Natures Protection 1.5 kg

2,050.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

Ushqim 100% i plotë dhe i ekuilibruar me salmon të çertifikuar me cilësi më të lartë dhe krill Unik Antarktik për të mbajtur qentë e rinj në gjendje optimale.
Salmon i çertifikuar me cilësi më të lartë nga Norvegjia.
Krill 100% I Qëndrueshëm: Krill Antarktik, një burim unik dhe 100% i qëndrueshëm I Omega-3, i shërben trupit të kafshës suaj me përfitime të provuara shkencërisht.
Formulë pa grurë. Mund të ndihmojë në zvogëlimin e rrezikut të alergjisë ndaj glutenit të grurit.

Additional information

Weight 1.5 kg
Be the first to review “Dog Food – Lifestyle Salmon/Krill Natures Protection 1.5 kg”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Food - Lifestyle Salmon/Krill Natures Protection 1.5 kg

2,050.00 L

Add to Cart