Batanije për qen – Lifestyle Natures Protection

1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

SKU: DOT63252 Categories: , Tags: , ,

E përkryer për një dhuratë

Pakoja e batanijes është e lidhur me fjongo, kështu që kjo batanije e ngrohtë dhe komode është një dhuratë e shkëlqyer për çdo festë për një adhurues të kafshëve dhe jo vetëm.

Ngjyra të ndezura

Batanija ka një dizajn të jashtëzakonshëm dhe të theksuar, kështu që do të ndriçojë brendësinë e çdo shtëpie.

Do të jetë e dobishme si për kafshën shtëpiake ashtu edhe për pronarin.

E butë dhe e këndshme në prekje

Batanija është e bërë nga polestër e butë, duke e bërë të këndshme në prekje, është e ngrohtë dhe e lehtë për t’u mbajtur.

Madhësia: 127 CM X 152 CM

Additional information

Weight 1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Batanije për qen - Lifestyle Natures Protection