Dog Food – Small Breed Orijen 1.8 kg

3,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: ORDRDSMA0180 Categories: , , Tags: , ,

NEVOJA TË LARTË PËR ENERGJI
Një ushqim i pasur me proteina për të plotësuar një kërkesë të lartë energjie dhe për të garantuar ekuilibrin e duhur të lëndëve ushqyese për të mbajtur një peshë të shëndetshme
MIRËMBAJTJA E SHIKIMIT
Ne përdorim vezë të pasura me luteinë për të mirëmbajtur sytë e shëndetshëm gjatë gjithë fazave të jetës së qenit
LËKURË DHE GËZOF TË SHËNDETSHËM
Një recetë e pasur me lëndë ushqyese,me një ekuilibër të saktë të acideveyndyrore Omega-3 dhe Omega-6 përtë ruajtur lëkurën e shëndetshme dhe gëzofin me shkëlqim
FAVORIZON MIREQENIEN E PERGJITHSHME
Formuluar posaçërisht për të mbështetur sistemin imunitar dhe lëvizshmërinë e kyçeve të qenve të racave të vogla për një jetë aktive dhe plakje të shëndetshme

Additional information

Weight 1.8 kg
Be the first to review “Dog Food – Small Breed Orijen 1.8 kg”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Orijen
  • Vendor: Orijen
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Dog Food - Small Breed Orijen 1.8 kg

3,900.00 L

Add to Cart