Dog Toy – Kong Wubba Classic

1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

SKU: 035585800011 Categories: , Tags: , ,

Kong Wubba Classic është një lodër super-argëtuese, interaktive për qen, ideale për lojëra me gjuajtje dhe tërheqje me fëmijën tuaj. KONG Wubba është e destinuar për të luajtur dhe jo domosdoshmërisht për t’u përtypur dhe nuk duhet të lihet me kafshën shtëpiake pa mbikëqyrje.

Additional information

Weight 0.2 kg
Be the first to review “Dog Toy – Kong Wubba Classic”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Toy - Kong Wubba Classic

1,900.00 L

Add to Cart