Dog Toy – Kong Extreme Traxx Small

2,100.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

SKU: PM7422483 Categories: , Tags: , ,

KONG Traxx është një lodër e fortë e bërë nga gomë e qëndrueshme dhe e butë – një tjetër produkt me cilësi të lartë nga KONG. Forma e pazakontë e gomave e bën këtë lodër të lehtë për t’u mbajtur. Elasticiteti i gomës jep shumë argëtim në lojërat e hedhjes dhe të tërheqjes, pasi ajo kërcen në mënyrë të paparashikueshme. Gjithashtu, mund t’i vendosni në mes dhe snacks.

Additional information

Weight 0.5 kg
Be the first to review “Dog Toy – Kong Extreme Traxx Small”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Toy - Kong Extreme Traxx Small

2,100.00 L

Add to Cart