Snacks për qen-Boxby Trainer Mini Bones

350.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

992 in stock

SKU: BXB113 Categories: , ,

Mini kockat Boxby Trainer janë ushqime të vogla me mish pule, qingji dhe viçi.

Snacks janë të pasura me vitamina. Ato kanë pak yndyrë dhe janë perfekte për trajnimin e qenushave dhe qenve të rritur.

Përbërja:

Drithëra, mish dhe derivate shtazore (4% pulë, 4% qengji, 4% viçi), vajra dhe yndyrna, minerale.

Përbërësit analitikë: Proteina e papërpunuar 19%, Yndyrë bruto 4%, Hiri i papërpunuar 6.5%, Fibër bruto 1%, Lagështi 16%. Aditivët: Vitamina: A, D3, E

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Snacks për qen-Boxby Trainer Mini Bones