Dog Snacks- Prima Duck Twist Bone

400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: 7P10061 Categories: , ,

Kockat e përtypjes PrimaDog janë ushqime të lehta por të shijshme që e mbajnë qenin tuaj aktiv dhe lejojnë pastrimin mekanik të dhëmbëve.

Mbani gjithmonë një sy tek qeni juaj kur ai/ajo ha kocka përtypëse.

Përbërja:

rosë, lëkurë e papërpunuar.

Përbërësit Analitikë:

Proteina e papërpunuar 47 %, lagështia 18 %, hiri i papërpunuar 4,5 %, yndyra e papërpunuar 2,5 %, fibra e papërpunuar 0,2 %.

Aditivët teknologjikë:

Agjent trashësues, emulsifikues.

Udhëzime:

Kujdesuni për qenin tuaj kur ha kocka përtypëse dhe sigurohuni që qeni juaj të ketë akses në ujë të pijshëm gjatë gjithë kohës. Ruajeni në një vend të freskët dhe të thatë.

Be the first to review “Dog Snacks- Prima Duck Twist Bone”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snacks- Prima Duck Twist Bone

400.00 L

Add to Cart