Dog Snacks-Prima Northern Treats Lamb

400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

10 in stock

SKU: 7P10090 Categories: , ,

Përbërja:

Shpendë 55%, mish qingji 26%, glicerinë me origjinë bimore, salmon 4%, gjemba deti i thatë 4%, lignocelulozë, midhje me buzë jeshile 1%, kripë 0.5%. Përmban antioksidantë natyralë.

Përbërësit Analitikë:

Proteina 38,0%, yndyrë 22,0%, lagështi 14,0%, hi 7,0%, fibra 2,5%. Energjia e metabolizueshme: 4000 kcal/kg.

Udhëzime:

Sasia e ushqimeve duhet të jetë maksimumi 10% e dietës ditore të qenit dhe nuk duhet të përdoret për të zëvendësuar ushqimin. Gjithmonë duhet të keni në dispozicion ujë të pijshëm e të freskët.

Ruajeni në një vend të thatë dhe të freskët. Mbyllni paketimin pas përdorimit.

Be the first to review “Dog Snacks-Prima Northern Treats Lamb”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Snacks-Prima Northern Treats Lamb

400.00 L

Add to Cart