Dog Shampoo – Tropiclean Spa White Coat

2,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

10 in stock

SPA White Coat heq butësisht mbetjet që mund t’i bëjnë gëzofet e bardhë të duken të errëta ose të venitura, duke i sjellë një shkëlqim të ndritshëm. Freskon dhe përsos ngjyrat për të krijuar një shkëlqim të bukur rrezatues. Pa zbardhues, peroksid, amoniak ose alkool.

Përbërësit: uji, proteina e hidrolizuar e grurit, çaji i bardhë, pastrues i butë i kokosit, pro-vitamina B5, livando,tërshërë, zambak, vitamina E, boronica.

 

Additional information

Weight 0.125 kg
Be the first to review “Dog Shampoo – Tropiclean Spa White Coat”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Shampoo - Tropiclean Spa White Coat

2,500.00 L

Add to Cart