Shampo për qen – Tropiclean Spa White Coat

2,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

10 in stock

SPA White Coat heq butësisht mbetjet që mund t’i bëjnë gëzofet e bardhë të duken të errëta ose të venitura, duke i sjellë një shkëlqim të ndritshëm. Freskon dhe përsos ngjyrat për të krijuar një shkëlqim të bukur rrezatues. Pa zbardhues, peroksid, amoniak ose alkool.

Përbërësit: uji, proteina e hidrolizuar e grurit, çaji i bardhë, pastrues i butë i kokosit, pro-vitamina B5, livando,tërshërë, zambak, vitamina E, boronica.

 

Additional information

Weight 0.125 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo për qen - Tropiclean Spa White Coat