Cat Food – Core Signature Shredded 79 gr

240.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

7 in stock

SKU: UMWCSHCH0043 Categories: , , Tags: , ,

CORE Signature zgjedh vakte të plota dhe të ekuilibruara në mënyrë natyrale që japin proteinën, shijen dhe strukturën që dëshiron mishngrënësi juaj. Këto receta të veçanta ofrohen në tre forma, copa të imta ose copa të buta, të gjitha të shërbyera në një salcë të shijshme.

Përbërja:

Lëng pule, pule 35%, niseshte tapioke, niseshte patate, mëlçi pule 2,4%, vezë, vaj luledielli, minerale.

Udhëzimet e ushqyerjes: Më e mira në temperaturën e dhomës. Ftoheni pjesën e papërdorur. Siguroni gjithmonë qasje në ujë të pastër dhe të freskët.

Përmbajtja e kalorive (e llogaritur): 842 Kcal/Kg ose 67 Kcal/Enë

Additional information

Weight 0.079 kg
Be the first to review “Cat Food – Core Signature Shredded 79 gr”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Cat Food - Core Signature Shredded 79 gr

240.00 L

Add to Cart