Dry shampoo – YUUP 250 ml

1,600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

997 in stock

Shkumë e butë dhe e përshtatshme për përdorim të shpeshtë dhe për të gjitha llojet e qimeve, pastron dhe parfumon gezofin pa përdorur ujë dhe e ushqen atë thellë falë keratinës dhe Vitamins C + E + Panthenol. Proteinat e farës Moringa mbrojnë qimet nga smogu, tymi dhe rrezet UV ndërsa farat e Aloe dhe Lirit hidratojnë dhe lustrojnë gëzofin.
I përshtatshëm për qen dhe mace.

Additional information

Weight 0.2 kg
Be the first to review “Dry shampoo – YUUP 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dry shampoo - YUUP 250 ml

1,600.00 L

Add to Cart