Shampo e thatë – YUUP 150 ml

1,600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

997 in stock

Shkumë e butë dhe e përshtatshme për përdorim të shpeshtë dhe për të gjitha llojet e qimeve, pastron dhe parfumon gezofin pa përdorur ujë dhe e ushqen atë thellë falë keratinës dhe Vitamins C + E + Panthenol. Proteinat e farës Moringa mbrojnë qimet nga smogu, tymi dhe rrezet UV ndërsa farat e Aloe dhe Lirit hidratojnë dhe lustrojnë gëzofin.
I përshtatshëm për qen dhe mace.

Additional information

Weight 0.2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo e thatë - YUUP 150 ml