Shampo për qen me gëzof të gjatë – YUUP 250 ml

1,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: YSQ124 Categories: , , Tags: , ,

Shampo specifike për qentë për gezof më të gjatë.
Ristrukturon dhe forcon falë proteinave të orizit dhe fitoceramideve të nxjerra nga farat e lulediellit.
Ekstrakt me keratin,vitaminat C + E + Panthenol dhe ekstrakti Ginkgo Biloba ushqejnë flokët duke e forcuar atë nga rrënja.

Additional information

Weight 0.2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo për qen me gëzof të gjatë - YUUP 250 ml