Shampo për gëzof të ashpër – YUUP 250 ml

1,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: YSQ129 Categories: , , Tags: , ,

Shampo specifike për qenushat me racat me flokë të trashë.
Pastron pa zbutur ose ndryshuar strukturën natyrale të gezofit.
Pasur me ekstrakte Aloe, Helichrysum dhe Hithër me veprim pastrues.
I përshtatshëm për qen dhe mace.

Additional information

Weight 0.2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit YUUP
  • Shitësi: YUUP
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Shampo për gëzof të ashpër - YUUP 250 ml