Shampoo for rough hair – YUUP 250 ml

1,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: YSQ129 Categories: , , Tags: , ,

Shampo specifike për qenushat me racat me flokë të trashë.
Pastron pa zbutur ose ndryshuar strukturën natyrale të gezofit.
Pasur me ekstrakte Aloe, Helichrysum dhe Hithër me veprim pastrues.
I përshtatshëm për qen dhe mace.

Additional information

Weight 0.2 kg
Be the first to review “Shampoo for rough hair – YUUP 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Shampoo for rough hair - YUUP 250 ml

1,500.00 L

Add to Cart