Shampoo for dogs with long hair – YUUP 250 ml

1,300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

SKU: YSQ124 Categories: , , Tags: , ,

Shampo specifike për qentë për gezof më të gjatë.
Ristrukturon dhe forcon falë proteinave të orizit dhe fitoceramideve të nxjerra nga farat e lulediellit.
Ekstrakt me keratin,vitaminat C + E + Panthenol dhe ekstrakti Ginkgo Biloba ushqejnë flokët duke e forcuar atë nga rrënja.

Additional information

Weight 0.2 kg
Be the first to review “Shampoo for dogs with long hair – YUUP 250 ml”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: YUUP
  • Vendor: YUUP
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Shampoo for dogs with long hair - YUUP 250 ml

1,300.00 L

Add to Cart