Shampoo for puppies and sensitive skin – YUUP 250 ml

1,200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Shampo për qen specifike për gezof delikat të qenushit dhe për lëkurat më të ndjeshme.
Proteinat e qumështit dhe orizit, të kombinuara me Vitamina C + E + Panthenol, ushqejnë qimet dhe zbusin lëkurën së bashku me ekstraktet e cajit jeshil, Angelica dhe mjaltit për mbrojtje të sigurtë.
I përshtatshëm për qen dhe mace.

Additional information

Weight 0.2 kg
Be the first to review “Shampoo for puppies and sensitive skin – YUUP 250 ml”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: YUUP
  • Vendor: YUUP
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Shampoo for puppies and sensitive skin - YUUP 250 ml

1,200.00 L

Add to Cart