Universal shampoo – YUUP 250 ml

1,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

996 in stock

SKU: YSQ127 Categories: , , Tags: , ,

Shampo specifike për qen për të mbrojtur gëzofin e dëmtuar nga smogu,tymi dhe rrezet UV falë veprimit të proteinave të nxjerra nga farat e Moringa. Ekstrakti me keratin, vitaminat C + E + Panthenol dhe ekstrakti Ginkgo Biloba ushqejnë qimen duke e forcuar atë nga rrënja dhe proteinat e Rajs i japin asaj shkëlqim dhe lehtësi në krehjen e qimeve.

Additional information

Weight 0.2 kg
Be the first to review “Universal shampoo – YUUP 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Universal shampoo - YUUP 250 ml

1,400.00 L

Add to Cart