Shampo Universale – YUUP 250 ml

1,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

SKU: YSQ127 Categories: , , Tags: , ,

Shampo specifike për qen për të mbrojtur gëzofin e dëmtuar nga smogu,tymi dhe rrezet UV falë veprimit të proteinave të nxjerra nga farat e Moringa. Ekstrakti me keratin, vitaminat C + E + Panthenol dhe ekstrakti Ginkgo Biloba ushqejnë qimen duke e forcuar atë nga rrënja dhe proteinat e Rajs i japin asaj shkëlqim dhe lehtësi në krehjen e qimeve.

Additional information

Weight 0.2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit YUUP
  • Shitësi: YUUP
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore