Shampo për qen kundër aromës – YUUP 250 ml

1,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: YSQ1245 Categories: , , Tags: , ,

Shampo specifike për qen për përdorim të shpeshtë dhe ideal për të gjitha llojet e qimeve.
Pastron lëkurën dhe ushqen gëzofin në thellësi falë keratinës dhe Vitaminës C + E + Panthenol.
E Pasur me ekstrakte Aloe dhe Propolis me veprim qetësues dhe pastrues.
I përshtatshëm për qen dhe mace.

Additional information

Weight 0.2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit YUUP
  • Shitësi: YUUP
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Shampo për qen kundër aromës - YUUP 250 ml