Anti-odor dog shampoo – YUUP 250 ml

1,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: YSQ1245 Categories: , , Tags: , ,

Shampo specifike për qen për përdorim të shpeshtë dhe ideal për të gjitha llojet e qimeve.
Pastron lëkurën dhe ushqen gëzofin në thellësi falë keratinës dhe Vitaminës C + E + Panthenol.
E Pasur me ekstrakte Aloe dhe Propolis me veprim qetësues dhe pastrues.
I përshtatshëm për qen dhe mace.

Additional information

Weight 0.2 kg
Be the first to review “Anti-odor dog shampoo – YUUP 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Anti-odor dog shampoo - YUUP 250 ml

1,500.00 L

Add to Cart