Conditioner – YUUP 250 ml

1,700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: YSQ122 Categories: , , Tags: , ,

Balsam i përshtatshëm për të gjitha llojet e gëzofit dhe veçanërisht për gëzofin më delikat dhe të brishtë. I pasuruar me proteina dhe fitoceramide të nxjerra nga farat e lulediellit që riparojnë dhe rregullojnë shtresën. Ekstrakte qetësuese të luleve të bambusë dhe lotusit.

Përbërësit kryesorë: keratin i kuaternizuar, vitamina C + E + panthenol, proteina e hidrolizuar e orizit, ekstrakte nga lulet e bambusë dhe lotusit, fitoceramidet e nxjerra nga farat e lulediellit. Klasa e përbërësve kozmetikë: PA parabenë – Ftalate – JO produkte petrokimike.

Indikacionet: Ideale për të gjitha racat.

PËRDORIMI: Doza e duhur shpërndahet në gëzof të lagur pas ose gjatë larjes me shampo. Masazhojeni mirë lëkurën dhe gëzofin. Shpëlajeni me ujë të bollshëm derisa të shpëlahet gjithçka.

Additional information

Weight 0.2 kg
Be the first to review “Conditioner – YUUP 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Conditioner - YUUP 250 ml

1,700.00 L

Add to Cart