Balsam – YUUP 250 ml

1,700.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: YSQ122 Categories: , , Tags: , ,

Balsam i përshtatshëm për të gjitha llojet e gëzofit dhe veçanërisht për gëzofin më delikat dhe të brishtë. I pasuruar me proteina dhe fitoceramide të nxjerra nga farat e lulediellit që riparojnë dhe rregullojnë shtresën. Ekstrakte qetësuese të luleve të bambusë dhe lotusit.

Përbërësit kryesorë: keratin i kuaternizuar, vitamina C + E + panthenol, proteina e hidrolizuar e orizit, ekstrakte nga lulet e bambusë dhe lotusit, fitoceramidet e nxjerra nga farat e lulediellit. Klasa e përbërësve kozmetikë: PA parabenë – Ftalate – JO produkte petrokimike.

Indikacionet: Ideale për të gjitha racat.

PËRDORIMI: Doza e duhur shpërndahet në gëzof të lagur pas ose gjatë larjes me shampo. Masazhojeni mirë lëkurën dhe gëzofin. Shpëlajeni me ujë të bollshëm derisa të shpëlahet gjithçka.

Additional information

Weight 0.2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore