Shampo për këlyshë dhe lëkurë të ndjeshme – YUUP 250 ml

1,200.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

1000 in stock

Shampo për qen specifike për gezof delikat të qenushit dhe për lëkurat më të ndjeshme.
Proteinat e qumështit dhe orizit, të kombinuara me Vitamina C + E + Panthenol, ushqejnë qimet dhe zbusin lëkurën së bashku me ekstraktet e cajit jeshil, Angelica dhe mjaltit për mbrojtje të sigurtë.
I përshtatshëm për qen dhe mace.

Additional information

Weight 0.2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit YUUP
  • Shitësi: YUUP
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Shampo për këlyshë dhe lëkurë të ndjeshme - YUUP 250 ml