Parfum për qen/mace – YUUP 30 ml

1,300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

Parfum për qen dhe mace, me freski të algave të detit, zambakut të luginës.

Additional information

Weight 0.2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit YUUP
  • Shitësi: YUUP
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore