Shampo kundër parazitëve – YUUP 250 ml

1,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

Për një veprim të menjëhershëm kundër mushkonjave, rriqrave, mizave dhe pleshtave.
I përshtatshëm për qen dhe mace.

Additional information

Weight 0.2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Shampo kundër parazitëve - YUUP 250 ml