Anti-parasite shampoo – YUUP 250 ml

1,300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

Për një veprim të menjëhershëm kundër mushkonjave, rriqrave, mizave dhe pleshtave.
I përshtatshëm për qen dhe mace.

Additional information

Weight 0.2 kg
Be the first to review “Anti-parasite shampoo – YUUP 250 ml”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: YUUP
  • Vendor: YUUP
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Anti-parasite shampoo - YUUP 250 ml

1,300.00 L

Add to Cart