Shampoo for dogs with dark hair – YUUP 250 ml

1,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

998 in stock

SKU: YSQ123 Categories: , , Tags: , ,

Shampo specifike për qen për të mbrojtur dhe ngjallur shkëlqimin dhe ngjyrën e gezofit të zi dhe të errët.
Keratina, vitaminat C + E + Panthenol dhe ekstraktet antioksiduese të Vreshtës së Kuqe dhe Shegës mbrojnë ngjyrën e flokëve nga oksidimi dhe proteinat e orizit rrisin shkëlqimin dhe butesine e saj.

Additional information

Weight 0.2 kg
Be the first to review “Shampoo for dogs with dark hair – YUUP 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Shampoo for dogs with dark hair - YUUP 250 ml

1,500.00 L

Add to Cart