Shampo për qen me gëzof të errët – YUUP 250 ml

1,300.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

999 in stock

SKU: YSQ123 Categories: , , Tags: , ,

Shampo specifike për qen për të mbrojtur dhe ngjallur shkëlqimin dhe ngjyrën e gezofit të zi dhe të errët.
Keratina, vitaminat C + E + Panthenol dhe ekstraktet antioksiduese të Vreshtës së Kuqe dhe Shegës mbrojnë ngjyrën e flokëve nga oksidimi dhe proteinat e orizit rrisin shkëlqimin dhe butesine e saj.

Additional information

Weight 0.2 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit YUUP
  • Shitësi: YUUP
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Shampo për qen me gëzof të errët - YUUP 250 ml