Disk fluturues për qen – Kong Flyer Large

2,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

KONG Flyer është disku më i mirë me gomë të butë në treg. E bërë me gomë të qëndrueshme KONG Classic, Flyer nuk do t’i dëmtojë dhëmbët e qenit gjatë lojërave argëtuese të tërheqjes dhe kapjes.

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Petline
  • Shitësi: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Disk fluturues për qen - Kong Flyer Large