Cat Litter-Ever Clean Multiple Cat 6 L/10 L

1,800.00 L2,400.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

995 in stock

Clear
SKU: ECMC006 Categories: , Tags: , ,

Nëse jeni me fat të ndani shtëpinë tuaj me më shumë se një mace, kjo rërë do të sigurojë luftues të aromave të këqija.

• Për freski të vazhdueshme, Ever Clean është efektive në eliminimin e aromave të urinës së maceve, fekaleve dhe amoniakut.
• Teknika jonë unike e karbonit aktivizon kurthet dhe bllokon aromat duke eleminuar kështu erën e keqe në vend që thjesht ta maskojë atë.
• Teknologjia e aromës së aktivizuar nga putrat lëshon një aromë të freskët.

Additional information

Weight N/A
Sasia

10 liter, 6 liter

Be the first to review “Cat Litter-Ever Clean Multiple Cat 6 L/10 L”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Cat Litter-Ever Clean Multiple Cat 6 L/10 L

1,800.00 L2,400.00 L

Add to Cart