Dog Toy- Kong Fluppy Small/Medium

1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

SKU: KFP15721 Categories: , Tags: , , ,

Ndjenja realiste e litarit me nyje të brendshme kënaq instinktet natyrore, ndërsa teksturat e ndryshme dhe gërvishtjet përgatiten për lojë. Me mbushje minimale për më pak rrëmujë bëhuni gati për lojëra zbavitëse dhe buzëqeshje.

25 CM

Per qen Small/Medium

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Toy- Kong Fluppy Small/Medium”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Dog Toy- Kong Fluppy Small/Medium

1,900.00 L

Add to Cart