Lodër për qen – Kong Fluppy Small/Medium

1,900.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Ndjenja realiste e litarit me nyje të brendshme kënaq instinktet natyrore, ndërsa teksturat e ndryshme dhe gërvishtjet përgatiten për lojë. Me mbushje minimale për më pak rrëmujë bëhuni gati për lojëra zbavitëse dhe buzëqeshje.

25 CM

Per qen Small/Medium

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Petline
  • Shitësi: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Lodër për qen - Kong Fluppy Small/Medium