Dog Toy-Kong Classic

1,100.00 L3,650.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Janë lodra unike me gomë, të cilat mbushen me snack për stimulim mendor dhe fizik të qenushit 😁
Goma e qëndrueshme natyrale plotëson nevojën instiktive për të përtypur dhe ndihmon gjithashtu qenushat të mësojnë sjelljen e duhur të përtypjes.

Additional information

Weight N/A
Madhesia

, , , ,

Be the first to review “Dog Toy-Kong Classic”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

1,100.00 L3,650.00 L

Add to Cart