Lodër për qen-Kong Classic

1,100.00 L3,650.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al
Clear

Janë lodra unike me gomë, të cilat mbushen me snack për stimulim mendor dhe fizik të qenushit 😁
Goma e qëndrueshme natyrale plotëson nevojën instiktive për të përtypur dhe ndihmon gjithashtu qenushat të mësojnë sjelljen e duhur të përtypjes.

Additional information

Weight N/A
Madhesia

, , , ,

Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Petline
  • Shitësi: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

1,100.00 L3,650.00 L

Shto në shportë