Lodër për qen – Kong Ring XL

3,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

SKU: PM742248 Categories: , Tags: , ,

Gomë ekstreme natyrale KONG, e ndërtuar për angazhim afatgjatë.

Për dhëmbë dhe mishra të shëndetshëm.

Additional information

Weight 0.1 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Lodër për qen - Kong Ring XL