Tas ushqimi dhe uji 2n1 për qen – Rogz Medium

2,600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

Një tas i brendshëm prej çeliku inoks i lëvizshëm e bën të lehtë sigurimin e ushqimit dhe ujit në të njëjtën kohë.
1. tas inox
2. tas melamine

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fushat e kërkuara janë shënuar *

Komente

Ende nuk ka komente.

Menuja kryesore

Tas ushqimi dhe uji 2n1 për qen - Rogz Medium