2in1 dog food and water bowl – Rogz Medium

2,600.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

Një tas i brendshëm prej çeliku inoks i lëvizshëm e bën të lehtë sigurimin e ushqimit dhe ujit në të njëjtën kohë.
1. tas inox
2. tas melamine

Additional information

Weight 0.5 kg
Be the first to review “2in1 dog food and water bowl – Rogz Medium”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

2in1 dog food and water bowl - Rogz Medium

2,600.00 L

Add to Cart