Hygienic wipes for dogs – Vitakraft 60×60 cm

1,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Available on backorder

SKU: TH100126 Categories: , Tags: , ,

Mundesojne pastrimin e shpejte dhe efikas te gezofit dhe putrave te kafshes tuaj. Ne kete menyre eliminohet procesi i larjes se gjithe trupit.

Additional information

Weight 0.5 kg
Be the first to review “Hygienic wipes for dogs – Vitakraft 60×60 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menuja kryesore

Hygienic wipes for dogs - Vitakraft 60x60 cm

1,500.00 L

Add to Cart