Peceta Higjienike për qen – Vitakraft 60×60 cm

1,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

Në magazinë

SKU: TH100126 Categories: , Tags: , ,

Mundesojne pastrimin e shpejte dhe efikas te gezofit dhe putrave te kafshes tuaj. Ne kete menyre eliminohet procesi i larjes se gjithe trupit.

Additional information

Weight 0.5 kg
Bëhu i pari që lë një vlerësim

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Komente

Ende nuk ka komente.

Informacion per shitesin

  • Emri i dyqanit Petline
  • Shitësi: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore

Peceta Higjienike për qen - Vitakraft 60x60 cm