Dog Toy – Kong Ring XL

3,500.00 L

Shitur nga: Dyqan me Ushqime dhe Aksesore per Kafshet Shtepiake Pluto.al

In stock

SKU: PM742248 Categories: , Tags: , ,

Gomë ekstreme natyrale KONG, e ndërtuar për angazhim afatgjatë.

Për dhëmbë dhe mishra të shëndetshëm.

Additional information

Weight 0.1 kg
Be the first to review “Dog Toy – Kong Ring XL”

Your email address will not be published.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: Petline
  • Vendor: Petline
  • Address:
  • No ratings found yet!

Menuja kryesore